برگزاری کارگاه اصول ایمنی و الزامات قانونی ارزیابی سمیت محصولات حوزه سلامت توسط انجمن در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌ فارما)

انجمن مواد جهش ­زای زیست­ محیطی ایران با همکاری آزمایشگاه تشخیص پزشکی، آسیب شناسی بالینی و تشریحی ژنتیک پزشکی بهار در روز اول این رویداد، دوشنبه 2 مهرماه 1397 از ساعت 14 الی 16، کارگاه اصول ایمنی و الزامات قانونی ارزیابی سمیت محصولات حوزه سلامت را به صورت رایگان برگزار می نماید.

 

خانم دکتر سپیده اربابی، استاد سم شناسی و ریاست انجمن، مدرس این کارگاه به تبیین اصول بین­ المللی انجام آزمون­های سمیت و تطابق این اصول با چارچوب­های ملی و ضرورت انجام تست­های سلولی، حیوانی و انسانی در حوزه ایمنی محصولات و نقش بی­ بدیل این خدمات در ارتقاء سلامت جامعه و پیشگیری از سرطان و سایر بیماری­ها می­پردازد.

لازم به ذکر است چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته (ایران‌فارما) با شعار «صادرات‌محور کردن تولیدات داخلی» و در راستای معرفی توانمندی‌های صنعت داروسازی، با هدف توسعه توانمندی‌های داخلی و صادرات غیرنفتی توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران 2 الی 4 مهرماه 1397 در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته ( ایران فارما) به عنوان بزرگترین رخداد تخصصی ایران در صنعت داورسازی و صنایع وابسته با حضور جمع کثیری از شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه تولید دارو، مواد اولیه، مکمل‌های غذایی و دارویی، فرآورده‌های گیاهی و طبیعی، مواد آرایشی و بهداشتی، تجهیزات مراقبتی، تجهیزات داروسازی، چاپ و بسته‌بندی و خدمات قراردادی برگزار می‌شود.

برگزاری کارگاه‌های تخصصی و آموزشی، نمایشگاه رسانه‌های سلامت محور،نمایشگاه کتاب های تخصصی علوم دارویی، پزشکی- دانشگاهی و برپایی تورهای بازدید دانشجویی بخشی دیگر از این رویداد مهم بین المللی است.

 

علاقمندان جهت ثبت نام در این کارگاه، ثبت نام برای بازدید از نمایشگاه، کسب اطلاع از عناوین دیگر کارگاه ها و ... به سایت این نمایشگاه به آدرس زیر مراجعه نمایند.

http://www.iranpharmaexpo.com/index.php/fa