انجمن مواد جهش زای زیست محیطی ایران (IrEMS)  با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست سمپوزیوم تخصصی "مواد سرطان زای پيرامون ما" را در تاریخ 23 تیرماه 1395 در محل سالن همایش های بین المللی سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می نماید. محور این سمپوزیوم آشنایی مخاطبین با "انواع آلاینده های سرطان زای زیست محیطی و نحوه پایش آنها" و همچنین "شناخت نقش آلاینده ها بر شیوع انواع سرطان" می باشد.
لازم به ذکر است که این سمپوزیوم دارای امتیاز بازآموزی غیر مدون جهت داروسازان، پزشکان و طیف وسیعی از گروه های مشمول بوده و مورد حمایت واحد علوم دارویی دانشگاه آزاد اسلامی، کمیته فناوری نانو سازمان غذا و دارو ، انجمن سرطان ایران و دفتر مرکز منطقه ای کنوانسیون بازل قرار دارد.

نحوه ثبت نام:

علاقه­ مندان به حضور در این سمپوزیوم می­ بایست فرم مربوط به ثبت نام را تکمیل و بهمراه تصویر کارت ملی و فیش واریزی به شماره حساب 5686733947 نزد بانک ملت یا شماره کارت 6104337836948032  به نام انجمن مواد جهش زای زیست محیطی ایران به نمایندگی دکتر سپیده اربابی پرداخت و رونوشت آن را  به آدرس ایمیل سمپوزیوم این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل نمایند.

*** لازم بذکر است دانشجویان محترم می­ بایست تصویر کارت دانشجویی دارای اعتبار خود را بهمراه مدارک فوق به آدرس ایمیل سمپوزیوم ارسال نمایند.

هزینه ثبت نام:

اعضای هیات علمی، مدیران، کارشناسان و سایر علاقه مندان: 80 هزار تومان

دانشجویان: 50 هزار تومان

لازم به ذکر است هزینه پرداختی شامل هزینه حضور در سمپوزیوم، پذیرایی، صدور گواهی و حق عضویت یک ساله انجمن مواد جهش ­زای زیست محیطی ایران برای افراد علاقه­ مند به عضویت می­باشد.

 

دریافت برنامه ی روز برگزاری